Fundacja Centrum Praw Kobiet

Przejdź do strony głównej serwisu

Reklama

petycja2

Gdzie szukać pomocy

22 621 35 37

TELEFON ZAUFANIA

600 070 717

TELEFON INTERWENCYJNY

 

Wybierz serwis

Wybierz serwis

Wyszukiwarka

Reklama

petycja2

Nasza biblioteka

Jesteś tutaj:

Treść strony

AKADEMIA MOCY KOBIET!!

Fundacja Centrum Praw Kobiet proponuje wszystkim kobietom – bez względu na wiek, zawód i bagaż doświadczeń - udział w AKADEMII MOCY KOBIET.

Wierzymy, że my kobiety mamy MOC i dlatego wspólnie stworzyłyśmy projekt, który dedykujemy nam – kobietom.

            Naszą misją jest zbudowanie społeczności świadomych kobiet, które realizują swoje marzenia, wzmacniają wiarę w siebie i we własne możliwości, dla których ważny jest własny rozwój, które chcą budować poczucie własnej wartości, poczuć się bezpieczne, docenione, piękne, silne i mądre.  

            Żadna z nas nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każda może zacząć od dzisiaj i co najważniejsze, dopisać nowe zakończenie.

Przeszłości nie zmienisz, ale przyszłość należy do Ciebie, zależy od decyzji jakie podejmiesz, ale też i od tych, których nie podejmiesz. Dlatego zapraszamy Cię w niezwykłą podroż, w której razem z niebanalnymi kobietami: psycholożkami, terapeutkami, pedagożkami, prawniczkami, aktorkami, lekarkami, finansistkami, specjalistkami od coachingu i wielu innych specjalności będziesz budowała swoją nową lepszą teraźniejszość i ciekawszą przyszłość. Zdobędziesz nowe umiejętności, które zaowocować mogą lepszą organizacją Twojego czasu, które pomogą zdobyć ciekawszą pracę, które poprawią relacje z bliskimi, uwolnią od starych nawyków, nauczą akceptacji takiej jaką jesteś, przeprowadzą przez nowoczesne komunikatory społeczne i wskażą zagrożenia z nich płynące. Dla Tych, które chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania otwieramy warsztaty malarskie, zapraszamy na zajęcia z jogi, proponujemy arteterapie i choreoterapię.  Z nami nauczysz się jak radzić sobie z porażkami i rozczarowaniami, z przymusem bycia idealną i perfekcyjną, z stereotypami dotyczącymi kobiecości, czy macierzyństwa, z nierealnymi oczekiwaniami społeczeństwa, mediów.

To tylko zapowiedź tego, co nas czeka. Od Was zależy czego w ramach AMK będziemy się uczyć, jakie nowe umiejętności będziemy zdobywać, z kim będziemy się spotykać.

 

AKADEMIA MOCY KOBIET

jest otwarta dla wszystkich kobiet – dla Ciebie, dla Twojej córki i wnuczki.

 

AKADEMIA MOCY KOBIET

to przestrzeń dla kobiet, które pragną zmieniać siebie i swoje życie.

 

Nie przegap swojej okazji! Dołącz do nas.

AKADEMIA MOCY KOBIET!!

Newsletter

Chcę otrzymywać wiadomości dotyczące aktywności w poszczególnych programach Centrum Praw Kobiet

Materiały promocyjne

Ministerstwo Sprawiedliwości
Miasto Stołeczne Warszawa
Fundacja Kronenberga
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Ambasada USA w Warszawie
Daphne Programme
Bank BPH
Miasto Żyrardów
Miasto Gdańsk
Miasto Wrocław
Miasto Świdnica
Urząd Miasta Łódź
Europejski Fundusz Spójności
Norway Grants
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej